Zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Pasażerka fiata doblo z obrażeniami trafiła do szpitala…

erawaPowiat
komentarzy

Rawska policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w miniony piątek (17.02) w miejscowości Matyldów w gminie Rawa Mazowiecka. Kobieta kierująca fiatem doblo zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka pojazdu. 

fot. KPP Rawa Mazowiecka

Do zdarzenia doszło około 15:30 w Matyldowie, gdzie prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, 46-letnia mieszkanka Skierniewic zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Samochodem poruszały się trzy kobiety, jedna z pasażerek wymagała hospitalizacji. 
– Jedną z kobiet, uskarżającą się na ból w klatce piersiowej, ułożono na noszach typu deska, założono kołnierz ortopedyczny, udzielono wsparcia psychicznego i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego – relacjonuje bryg. Marcin Szymański z PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Poszkodowana 40-latka została przetransportowana do szpitala w Skierniewicach. Pozostałe kobiety nie wymagały podjęcia czynności ratunkowych. Na miejscu przez ponad godzinę pracowały 2 zastępy straży z JRG Rawa Mazowiecka oraz policja. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz