Złodzieje złapani na gorącym uczynku. Policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy na miejskim targowisku próbowali ukraść… pojemnik wędlin

erawaMiasto
komentarzy

Pojemnik z wędlinami okazał się wystarczającym łupem dla dwóch złodziei w Rawie Mazowieckiej. Policjanci, mężczyzn wynoszących spożywcze produkty ze sklepu, zatrzymali na gorącym uczynku. I choć straty oszacowano na 600 złotych, za włamanie rabusiom grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło nad ranem 16 lipca. Około godziny 3:30 dyżurny rawskiej policji otrzymał niepokojący sygnał dotyczący sytuacji na terenie miejskiego targowiska przy ulicy Mickiewicza. Już w trakcie dojazdu, skierowany tam patrol zauważył w pobliżu jednego ze sklepów mężczyznę stojącego na tzw. czujce. Z wnętrza budynku, przez wybite okno wystawowe, wychodził drugi, który ciągnął za sobą pojemnik, jak się później okazało wypełniony wędlinami. Poczynione starty oszacowano na 600 złotych.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Zarówno 29-latek jak i jego 20-letni wspólnik trafili do policyjnego aresztu. Byli już wcześniej notowani za konflikty z prawem. Za włamanie grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz