Złoto dla Rawskiego Klubu Karate Kyokushin. Młodzi zawodnicy zdobyli drużynowe zwycięstwo podczas ogólnopolskiego turnieju…

Klub Karate Kyokushin z Rawy Mazowieckiej w miniony weekend (19.04) po raz czwarty był gospodarzem ogólnopolskiego turnieju tej sztuki walki. W zawodach udział wzięło ponad 150 karateków z dwunastu miast w Polsce. Klasyfikacja drużynowa po raz kolejny pokazała wysoką formę rawskiego klubu. Lokalni zawodnicy w sumie zdobyli trzydzieści indywidualnych medali oraz puchar dla najlepszego zespołu.

Kolejna, czwarta edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin udowodniła, że rawski klub jest nie tylko świetnym organizatorem i gospodarzem turnieju, ale także prezentuje wysoki poziom na macie. Rawianie w ogólnej drużynowej klasyfikacji pokonali zespoły aż z dwunastu miast. Klub Karate Kyokushin z Rawy łącznie zdobył 108 punktów, tym samym deklasując przeciwników.  Na drugim miejscu uplasował się zespół z Kielc (70 pkt.), trzecią lokatę wywalczyła drużyna z Częstochowy (37 pkt.).

Sędziowie wyróżnili także najlepszych zawodników turnieju. Spośród gości takowymi okazali się: Antoni Więcek (Sochaczew), Mikołaj Maciesiak (Skierniewice) i Filip Grębosz (Kielce). Natomiast jeśli chodzi o Rawski Klub Karate Kyokushin, wyróżniono: Karolinę Szczepańską (Rawa Maz.), Sebastiana Kawaciuka (Tomaszów Maz.) oraz  Jakuba Lipskiego (Rawa Maz.).