Złoto Pucharu Polski MMA dla rawskiego zawodnika. Adrian Bartosiński z medalem wrócił z zawodów w Sochaczewie…

erawaSport
komentarzy

Adrian Bartosiński złotym medalistą Pucharu Polski MMA. Zawodnik Rawskiego Klubu Karate Kyokushin zdobył najwyższą pozycję na podium w kategorii 83 kg podczas zawodów w Sochaczewie (15.05). 

Zawodnik Rawskiego Klubu Karate Kyokushin już niejednokrotnie udowadniał, że potrafi walczyć zdobywając medale – m.in. na łódzkiej ShidLidze.
– Jest on niewątpliwie wyróżniającym się fighterem w naszym klubie. W zawodach z cyklu ALMMA, także próbował swoich sił, lecz kilka lat temu zabrakło trochę opanowania, szczęścia. Zajął wtedy czwarte miejsce – mówi wiceprezes klubu Zbigniew Pacho.

Trenerem prowadzącym i opiekunem Bartosińskiego dotychczas był Adrian Bajan, ale treningi walki w parterze pod okiem Sensei Marcina Kopczyńskiego, które zawodnik przeprowadzał tuż przed Pucharem Polski, przyniosły zamierzony efekt, czyli złoty medal w kategorii 83 kg.

Wojownik z Rawy stoczył cztery walki, ale od samego początku było widać, że jest znakomicie przygotowany technicznie, kondycyjnie i przede wszystkim psychicznie.
– Pierwsza walka zakończona efektowną „balachą”, druga trójkąt, w trzeciej zdecydowane zwycięstwo na punkty, zaś finał zakończył efektownym duszeniem zza pleców – relacjonuje Zbigniew Pacho.

Jest to ogromny sukces tego wojownika, jego trenera jak i samego klubu. ALMMA to największa liga tego typu w Polsce, jest to zaplecze gal FEN czy KSW.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentfot. karaterawa.pl

Zapraszamy na stronę klubu karaterawa.pl oraz na profil na facebook.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz