Zwłoki 36-latki w rzece Rawce. Wcześniej zgłoszono zaginięcie kobiety

erawaPowiat
komentarzy

Rawscy policjanci wspólnie z prokuratorem prowadzą postępowanie w sprawie ujawnionych zwłok 36-letniej kobiety, której zaginięcie zgłoszone zostało przez pracodawcę. Ciało odnalezione zostało w rzece Rawka w Kurzeszynie.

Informacja od pracodawcy o zaginięciu kobiety wpłynęła do policjantów z Rawy (29.06). Z relacji wynikało, że 36-letnia obywatelka Ukrainy w niedzielne popołudnie wyszła nad rzekę Rawka w Kurzeszynie. Do miejsca zamieszkania nie powróciła.

Zaniepokojony gospodarz posesji, gdzie przebywała kobieta, zaalarmował policję o tym, że zaginęła. W środę (30.06) policjanci wraz z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rawie oraz Kurzeszynie pojechali w rejon rzeki celem poszukiwań. Użyto również śmigłowca policyjnego.

Niestety, w wodzie odnaleziono zwłoki kobiety, które zostały przez służby przetransportowane na brzeg. Policjanci i prokurator pracując na miejscu ustalili, że jest to 36-letnia obywatelka Ukrainy. W sprawie prowadzone jest śledztwo mające wyjaśnić przyczynę i okoliczności śmierci.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz