Zwłoki w wykopie. Prokuratura ustala co wydarzyło się przy ulicy Skorupki.

erawaMiasto
komentarzy

Policja wraz z Prokuraturą wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Rawy Mazowieckiej, której zwłoki w sobotni wieczór, 1 grudnia, ujawniono w wykopie przy ulicy ks. Skorupki.

Martwą kobietę odnaleziono w miejscu, gdzie cały czas prowadzone są prace związane z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej.
Na pierwszy rzut oka, wygląda to na wypadek – mówił na miejscu tragicznego zdarzenia Prokurator Robert Gdak. Jak na razie nie są wykluczane także inne przyczyny śmierci mieszkanki Rawy Mazowieckiej.

Wykop był zabezpieczony od strony chodnika deskami, od jezdni tylko ostrzegawczą taśmą. Na ten fakt uwagę zwracali świadkowie, którzy przyglądali się policyjnej akcji. Nie wiem czy siostra wpadła, czy ktoś ją wrzucił… nie wiem jak to się stało – podkreślał brat ofiary, który zjawił się na miejscu zdarzenia.

Sprawa będzie wyjaśniana. Jak się okazuje jest to kolejne zdarzenie, które być może da się powiązać z pracami ziemnymi, jakie trwają od kilku miesięcy w Rawie. Przypomnijmy, kilka dni temu, nieopodal ulicy Skorupki doszło do wybuchu gazu. Wtedy na szczęście nikt nie zginął, choć poszkodowane rodziny nadal nie mogą wrócić do swoich mieszkań.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz