Życiowy sukces Magdy Ciołak. Zawodniczka MLUKS „RAWY” z piątą lokatą na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych…

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych z wysokim wynikiem dla zawodniczki klubu MLUKS „RAWA”. Trudna, przypominająca biegi górskie trasa nie pokonała Magdy Ciołak.

Mistrzostwa, w których zawodniczka rawskiego klubu wykazała się doskonałą formą odbyły się w minioną sobotę (11.03) w Jeleniej Górze. Magda Ciołak na bardzo trudnej trasie, biegnąc dystans 3 km, zajęła 5 miejsce.

To duży sukces, tym bardziej, że trasa rzeczywiście przypominała biegi górskie. Ponad 1000 m podbiegu oraz grząskie podłoże po obfitych opadach deszczu mocno dawało się zawodnikom we znaki.

Klub MLUKS „RAWA” reprezentował również Kacper Gos, który przez większość rywalizacji był w czołówce biegu, a ostatecznie zajął 13 lokatę.