18-latek zatrzymany przez policję. Przyznał się do kradzieży z włamaniem…

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Maz.
komentarzy
Policjanci z Białej Rawskiej zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem w gminie Sadkowice. Złodziej przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

O kradzieży policję powiadomił mieszkaniec gminy Sadkowice. Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu (12.07). Sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego i skradł kompresor, 2 akumulatory od ciągnika rolniczego, zestaw kluczy, 6 opon oraz 40 litrów paliwa.
– Jeszcze tego samego dnia mundurowi wytypowali i zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Sadkowice. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń ujawnili i zabezpieczyli część skradzionego łupu – mówi nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Mundurowi wytypowali i zatrzymali 18-letniego mieszkańca tej samej gminy. W trakcie przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci ujawnili i zabezpieczyli część łupu oraz ustalili kto zakupił przedmioty pochodzące z kradzieży. 

Młody mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Tuż po wykonaniu pozostałych czynności funkcjonariusze przekażą właścicielowi odzyskane mienie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz