6. Rodzinny Turniej w Piłce Nożnej i Siatkowej już w najbliższą niedzielę (15.06). Wciąż można zgłosić udział dwuosobowej drużyny…

erawaSport
komentarzy

Już po raz szósty w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Rodzinny Turniej w Piłce Nożnej i Siatkowej o Puchar Ojca Przeora Klasztoru OO. Pasjonistów. Impreza, która odbędzie się na obiektach sportowych LO im. Marii Skłodowskiej-Curie, ma mieć charakter nie tylko sportowy, ale również rodzinny. Nie bez przyczyny drużyny mają być dwuosobowe i składać się z dziecka i rodzica, bądź opiekuna. 

turniej

fot. Oficjalny program turnieju.

Piknik rodzinny z zachowaniem sportowej atmosfery, tak właśnie co roku wygląda to wydarzenie. Na wszystkich zgromadzonych z pewnością czeka wiele emocji, nie tylko tych sportowych. Jest to doskonała okazja do bliższego poznania swojego dziecka, rodzica lub opiekuna. Dodatkowo, turniej ma na celu pomoc potrzebującym, ubiegłorocznej edycji towarzyszyła licytacja, z której dochód został przeznaczony na inwalidzki wózek. Tym razem pieniądze zebrane z aukcji i wpisowego w dowolnej wysokości, zostaną przekazane na konto chorej Irenki Adamskiej. Przedmiotem aukcji są: koszulka z autografami siatkarzy aktualnej kadry Polski seniorów, koszulka z autografem reprezentanta Polski Mariusza Wlazło, koszulka z autografami piłkarzy Widzewa Łódź oraz koszulka z autografami oldbojów Widzewa Łódź i piła z autografem byłego reprezentanta Polski Jana Tomaszewskiego.

Program Turnieju:
– 12:00 Odprawa techniczna /rejestracja drużyn, przedstawienie regulaminu, losowanie par/
– 14:00 Oficjalne otwarcie turnieju
-14:10 Występ zespołu tanecznego „Jedyneczki” ze SP nr 1
– 14:15 Rozpoczęcie rozgrywek
– 16:15 Zakończenie rozgrywek
– 16:20 licytacja
– 16:35 Spotkanie z piłkarkami i piłkarzami Widzewa Łódź oraz z siatkarzami i działaczami Skry Bełchatów
– 17:00 Występ zespołu tanecznego Jedyneczki ze SP nr 1
– 17:05 Losowanie nagrody głównej
– 17:10 Mecze finałowe
– 17:25 Dokończenie spotkania z gośćmi z Widzewa Łódź i Skry Bełchatów
– 17:45 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
– 18:00 Zakończenie turnieju

Zgłoszenia dokonujemy w terminie do dnia 15 czerwca 2014 r.:
– piłka nożna –  telefonicznie: Kucharska Jolanta – 600448651, Lechańska Barbara – 609562283, Michalak Włodzimierz – 516046808
– siatkówka – telefonicznie: Gawot Krzysztof – 513006516, Malczewski Jacek 501246538
lub mailowo pod adresem – [email protected]. W zgłoszeniu podajemy imiona i nazwiska uczestników oraz datę urodzenia młodszego zawodnika.

W trakcie turnieju, nad którym eRawa.pl objęła patronat medialny, odbywać się będzie tor przeszkód organizowany przez Skautów Europy. A tuż zakończeniu turnieju siatkarskiego odbędzie się instruktarz tenisa ziemnego dla dzieci oraz wspólne grillowanie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz