Andrzej Piaseczny gwiazdą świątecznych koncertów. Artysta zagrał w Rawie dla ponad 1200 osób…

erawaKultura
komentarzy

Świąteczne koncerty w Rawie Mazowieckiej mają już swoją tradycję. Zawsze odbywają się tuż przed Bożym Narodzeniem i zawsze zapełniają po brzegi widownię Miejskiego Domu Kultury. Nie inaczej było i w tym roku. Z muzycznymi życzeniami dla rawian wystąpił Andrzej Piaseczny. 

W miniony weekend w rawskim domu kultury odbyły się aż cztery koncerty Andrzeja Piasecznego. Artysta zagrał utwory doskonale znane publiczności, która bardzo chętnie dała się namówić na wspólne śpiewanie. Gwiazda zaprezentowała również mniej znane aranże, pochodzące z ostatniej płyty „Kalejdoskop”. 

Miłemu, przedświątecznemu spotkaniu towarzyszyły także świąteczne refleksje. 
– W święta wcale nie są najważniejsze te dwa dni, ale to, żebyśmy te wartości zabrali ze sobą dalej, w codzienność – mówił, składając rawianom życzenia, Andrzej Piaseczny.  

Świąteczne koncerty, w tym roku była to już dziewiąta edycja, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nic dziwnego, że właśnie na to wydarzenie nie dla wszystkich starczyło biletów. Jednak niebawem będą oni mogli prawdopodobnie posłuchać Andrzeja Piasecznego, kolejne jego koncerty planowane są na marzec. 

Nam przy okazji weekendowych występów udało się zdobyć dla czytelników eRawa.pl dodatkowy świąteczny prezent. Wywiad z artystą już wkrótce…

Dużo więcej zdjęć z koncertu Andrzeja Piasecznego do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz