Anna Wyszkoni zagra dwa świąteczne koncerty w rawskim MDKu. Niebawem rusza sprzedaż biletów.

erawaKultura
komentarzy

Tradycyjnie w Rawie Mazowieckiej w świąteczny nastrój wprowadzi nas muzyczna gwiazda. Koncerty Anny Wyszkoni zaplanowane są na 16 grudnia. 

Muzyczny prezent dla rawian jak zawsze w Miejskim Domu Kultury, gdzie dotychczas wystąpili między innymi, Andrzej Piaseczny, Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak, czy Grzegorz Turnau. Już same te nazwiska świadczą o tym, że jest to cykl koncertów, których naprawdę nie można przegapić. 

Tuż przed tegoroczną gwiazdką do Rawy Mazowieckiej zawita Anna Wyszkoni, wokalistka znana od ponad 20 lat. Artystka na swoim koncie ma  imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jesienią ukazała się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa”, a dopełnia ją dodatkowa płyta, będąca zapisem koncertowych spotkań artystki z publicznością – „The Best of Acoustic Live 2018”. Warto też wspomnieć, że artystce będzie towarzyszył doświadczony zespół muzyków z Markiem Raduli na czele.

Wzorem lat ubiegłych w MDKu odbędą się dwa koncerty, 16 grudnia o godz. 16:00 i 19:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia od najbliższej soboty (24.11) od godziny 10:00 w kasie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz