Artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu docenieni przez rawską publiczność.

erawaKultura
komentarzy

Prawie pełna widownia i zachwycona publiczność, to efekt wczorajszego (19.01) koncertu karnawałowego, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Rawska publiczność doceniła wybór organizatorów i zapełniła prawie cały MDK. Mimo że bilety były w cenie 20 zł, frekwencja na widowni nie wskazywała, by była to cena wygórowana za takie przedstawienie.

„Przeboje Muzyki Wiedeńskiej” przyciągnęły zwłaszcza dojrzalszą publikę, przed którą wystąpili artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Do Rawy zawitali Magdalena Rutkowska, Karolina Garlińska, Mirosław Niewiadomski oraz Bartosz Kuczyk, czyli soliści prezentujący repertuar muzyki wiedeńskiej. Oprócz nich rawianie mogli podziwiać parę baletową, w której skład wchodzili Sonia Roman i Bartosz Dahlke.

Publiczność zabawiana anegdotami Bartosza Kuczyka, prowadzącego całe spotkanie, gorącymi oklaskami podziękowała artystom za niesamowity wieczór.
Rawianie swoją obecnością na wczorajszym karnawałowym koncercie pokazują, że jednak potrafimy docenić wydarzenia, które do popularnych się nie zaliczają.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz