Czołówka w Kurzeszynie. Kierowcy nie grzeszą rozwagą na zimowych drogach…

erawaPowiat
komentarzy

Zbyt duża prędkość, niedostosowana do warunków panujących na drodze była przyczyną zdarzenia do jakiego doszło w miniony weekend na powiatowych drogach. W miejscowości Kurzeszyn czołowo zderzyły się dwa auta: dostawczy Fiat Ducato i osobowy Opel Corsa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Sprawcą zdarzenia był 26-letni kierowca samochodu dostawczego, który jadąc w kierunku Skierniewic, zjechał na pas jadącej z naprzeciwka osobówki. Nadmierna prędkość i nieuwaga sprawiły, że obydwa samochody uległy uszkodzeniu, a kierowca Opla Corsy został przewieziony do szpitala – informuje Karolina Sokołowska, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Jak podaje policja, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca wypadku, za niezachowanie należytej ostrożności na drodze, został ukarany 300 złotowym mandatem

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej informuje, że na miejscu zdarzenia potrzebna była również pomoc Straży Pożarnej, która zabezpieczała wypadek i pomagała Policji w kierowaniu ruchem.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz