Dawid Podsiadło, Grubson, a może Akcent? Zadecyduj kto zagra na Dniach Rawy 2020!

erawaKultura
komentarzy

Po raz pierwszy na taką skalę, rawski ratusz pyta mieszkańców o ich gusta muzyczne. Najpierw padały propozycje, teraz, z tych najliczniejszych trzeba wybrać tę gwiazdę, która odwiedzi Rawę Mazowiecką. 

Pierwszy etap głosowania polegał na nadsyłaniu propozycji. Teraz powstała lista wykonawców, których nazwa lub nazwisko padały najczęściej. To właśnie spośród tych 15 artystów rawianie mogą wybrać gwiazdę Dni Rawy 2020. 

Wśród wykonawców pojawili się: AKCENT, BAD BOYS BLUE, BLUE CAFE, BOYS, ENEJ, EWA FARNA, GRUBSON, SYLWIA GRZESZCZAK, IRA, BARTEK KASZUBA, DAWID KWIATKOWSKI, EWELINA LISOWSKA, LUXTORPEDA, PIERSI, DAWID PODSIADŁO.

Głosowanie rusza już dziś i potrwa do 4 października. Aby oddać swój głos należy wypełnić ankietę. Jest na to kilka sposobów:
1/ możemy wypełnić ankietę na stronie miasta wchodząc na baner Gwiazda Dni Rawy 2020 – ankieta lub pod linkiem rawamazowiecka.pl,
2/ składając ankietę w wersji papierowej w Urzędzie Miasta lub Miejskim Domu Kultury (będą one dostępne do wypełnienia przy wejściach do tych instytucji) do specjalnie przygotowanych urn,
3/ wycinając papierową wersję ankiety w „Głosie Rawy i Okolicy” lub wydaniu bezpłatnej gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii” i przesłać na adres Urzędu Miasta, Pl. Piłsudskiego 5, 96-200 Rawa Mazowiecka z dopiskiem na kopercie Dni Rawy 2020 – ankieta lub wrzucić do urny z ankietami w Urzędzie Miasta lub MDK. Uwaga! Głosy oddane jako komentarze na fb lub niezgodnie z powyższymi wytycznymi nie będą brane pod uwagę.

O wynikach głosowania poinformujemy Was niezwłocznie po podsumowaniu wyników. 

Urząd Miasta zastrzega sobie, że wybór gwiazdy Dni Rawy 2020 nastąpi po sprawdzeniu dostępności zespołów oraz ich oczekiwań finansowych.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz