Dzień Kobiet we włoskim stylu. Zapraszamy na koncert Stefano Terrazzino

erawaKultura
fot. facebook.com/stefano.terrazzino.1
komentarzy

Wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet w Rawie Mazowieckiej. Na scenie domu kultury wystąpi gwiazda dużego ekranu. 

Praktycznie co roku z okazji święta wszystkich Pań, w mieście organizowane są przyciągające publikę koncerty. Podczas tegorocznego wydarzenia na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej wystąpi Stefano Terrazzino. 

Koncert zaplanowany został na niedzielę – 5 marca o godzinie 16:30. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kasie MDKu oraz on-line na biletyna.pl.

Należy pamiętać, że muzyczno-taneczne show w wykonaniu Stefano Terrazzino to nie tylko koncert, ale także pokazy taneczne i animacje z publicznością!

Usłyszymy największe włoskie przeboje, m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo… Przeboje są znane zarówno przez młodszą jak i starszą publiczność, więc doskonale bawią się na nim melomani w każdym wieku. Artysta ma doskonały kontakt z publicznością. W trakcie koncertu zaplanowanych jest wiele interakcji z widzami, w tym… nauka tańca.

Stefano Terrazzino partneruje na scenie Janja Lesar. Oboje to znani i lubiani tancerze telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami”. To wydarzenie jest gwarancją wyśmienitego wieczoru, który warto spędzić w rawskim MDKu. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz