Filip Chajzer z „Dzień Dobry TVN” sprawdzał przygotowanie rawian do Orszaku Trzech Króli

erawaMagazyn
komentarzy

Telewizja TVN po raz kolejny gościła w Rawie Mazowieckiej, tym razem, by „na żywo” pokazać przygotowania do wyjątkowego Orszaku Trzech Króli. Relację z Rawy, dla śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN”, poprowadził zaprzyjaźniony z Rawą, redaktor Filip Chajzer.

Dzisiejsza relacja sprzed Gimnazjum Nr 2 to już kolejny materiał realizowany w tym miejscu dla ogólnopolskiej telewizji. Wcześniej prezentowano między innymi najmilszą nauczycielkę w kraju oraz rawskie rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Tym razem przewodnim tematem materiału były przygotowania do wyjątkowego orszaku, związanego ze Świętem Trzech Króli.
– My się tu po prostu czujemy jak w domu. Pierwszy raz byliśmy tutaj podczas wyboru najmilszego miasta w Polsce i wtedy znaleźliśmy tutaj najmilszą nauczycielkę w kraju. No i tak to już zostało. Pani dyrektor jest taka sympatyczna, że jak tylko się coś dzieje, to do nas dzwoni, a my z tego korzystamy – podsumowywał kolejną wizytę Filip Chajzer.

Dyrektor szkoły, Irena Wiśniewska, nie ukrywa, że takie medialne wydarzenia pozwalają wyjątkowo promować szkołę oraz integrować młodzież, co było widać dzisiejszego poranka.
– Myślę, że Pan Filip Chajzer wyczuł, że jesteśmy szkołą, która potrafi robić coś pozytywnego, radosnego, a tak mało mamy na co dzień tych radości. W związku z tym widzi w nas uśmiech i dlatego włącza nas w swoje materiały i jest tutaj zawsze – dodaje dyrektor Wiśniewska.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz