Groźny wypadek w powiecie rawskim. 19-latka kierująca osobowym Volvo, śmigłowcem została przetransportowana do łódzkiego szpitala…

erawaPowiat
komentarzy

Do poważnego wypadku doszło wczoraj wieczorem (19.05) w Wólce Lesiewskiej na drodze z Rawy Mazowieckiej do Białej Rawskiej. Samochód osobowy marki Volvo V40 wyleciał z toru jazdy i poważnie dachował. Kierująca nim młoda kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do jednego z łódzkich szpitali. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. 

Gdy na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy, Volvo, którym kierowała 19-letnia mieszkanka powiatu rawskiego, znajdowało się w rowie. Z pojazdu wysiadł jednak tylko pasażer.
– Kobieta znajdująca się za kierownicą z powodu obrażeń nie mogła samodzielnie opuścić samochodu – mówi Marcin Szymański z PSP Rawa Mazowiecka. Dopiero w obecności lekarza poszkodowana została wydobyta z rozbitego Volvo.
– Kobieta w stanie ciężkim, z wielonarządowymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do jednego ze szpitali w Łodzi – informuje Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Policja, która pracowała na miejscu ustala przyczynę i okoliczności zdarzenia. Z powodu wypadku droga z Rawy do Białej, na czas trwającej prawie 3 godziny akcji, została całkowicie zamknięta.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz