Harlem Shake w Rawie Mazowieckiej? Na pomysł nakręcenia wyjątkowego video wpadli młodzi mieszkańcy naszego miasta…

erawaMagazyn
fot. W sieci jest coraz więcej filmików prezentujących wyjątkowy taniec.
komentarzy

Rawa Mazowiecka będzie miała swój klip promujący taniec Harlem Shake. Jeżeli nic Ci to nie mówi, śpieszymy z wyjaśnieniem. Harlem Shake to nowe internetowe zjawisko. Tysiące ludzi na świecie tworzy specyficzne filmy video i wrzuca je do Internetu. Rawska młodzież, również on-line, skrzykuje się do stworzenia podobnego przedsięwzięcia.

Harlem Shake to zjawisko dość świeże. W sieci pojawiło się na przełomie stycznia i lutego. Absurdalność pomysłu od razu zaczęła interesować internautów. Chodzi o wirusowe video tworzone przez internautów do jednego, konkretnego podkładu muzycznego. Każdy filmik prezentuje się podobnie. Początkowo w klipie wszystko wygląda normalnie, poza jednym bohaterem, który tańczy. Następnie pojawia się cięcie i scena staje się jedną wielką niekontrolowaną, taneczną improwizacją (klik – od tego filmiku wszystko się zaczęło).

Taniec Harlem Shake tańczyli wojskowi, tańczyli nauczyciele, prezenterzy telewizyjni i mieszkańcy wielu miastu. Teraz czas przyszedł na Rawę Mazowiecką. Młodzi ludzie skrzykują się przez popularnego Facebooka. Taniec ma zostać zarejestrowany przed jednym z rawskich marketów. Siedziałem przed komputerem i zastanawiałem się dlaczego takie wydarzenia nie są organizowane w Rawie Mazowieckiej – mówi twórca wirtualnego eventu, rawianin Karol Jarosiński. Wiele osób z początku mówiło, że w Rawie nie może to wyjść. Mam jednak nadzieje, że faktycznie 8 marca przyjdzie jak najwięcej osób i nareszcie zrobimy coś fajnego. W ten sposób można również wypromować Rawę – dodaje inicjator. Pomysł ma szansę na realizację, tym bardziej, że na stronie wydarzenia do wzięcia udziału już zadeklarowało się ponad 230 osób.

Harlem Shake Rawa planowane jest 8 marca o godzinie 16:30 przed jednym z marketów. Szczegóły znaleźć można oczywiście na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/501571073239665

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz