Lena, Zuzanna, Aleksandra, Jakub, Kacper, Adam… Na eRawa.pl sprawdzamy najbardziej popularne imiona nadawane dzieciom w powiecie rawskim w 2012 roku…

erawaPowiat
fot. sxc.hu
komentarzy

Lena, Zuzanna, Aleksandra, Oliwia i Julia oraz Jakub, Kacper, Adam, Michał, Jan i Szymon – to najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom w powiecie rawskim w minionym roku. Jak co roku, specjalne statystyki podsumował Urząd Stanu Cywilnego w Rawie Mazowieckiej.

Rok rocznie Urząd Stanu Cywilnego podsumowuje najważniejsze informacje dotyczące mieszkańców powiatu rawskiego. Wśród danych znaleźć można nie tylko najpopularniejsze imiona młodych mieszkańców naszej okolicy, ale również ogólne informacje dotyczące naszej populacji. W minionym roku wieści są jednak pozytywne, po raz kolejny urodziło się nas więcej niż zmarło. W 2012 roku USC odnotował 446 urodzeń przy 349 zgonach.

Statystyki, szczególnie w kwestii narodzin rawian mogą się jeszcze poprawiać. Pozytywnym prognostykiem jest liczba zawartych związków małżeńskim. W 2012 roku pobrało się 156 par.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz