Intensywny koniec roku kalendarzowego dla małych piłkarzy. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Champions wzięli udział w turniejach mikołajkowych

erawaSport
fot. facebook.com/AkademiaChampions
komentarzy

Aktywny grudzień dla młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Champions. Zawodnicy rozegrali turniej o charakterze mikołajkowym. 

Okres zimowy, to ten moment w cyklu szkoleniowym, gdzie królują turnieje piłkarskie rozgrywane na halach sportowych. I tak właśnie minął młodym piłkarzom pierwszy weekend grudnia (2-3.12), kiedy drużyny Akademii wybrały się na debiut takich boiskowych zmagań w tym sezonie. 

fot. facebook.com/AkademiaChampions

W sobotę drużyna z rocznika 2006 wzięła udział w turnieju Akademii Piłkarskiej Champions Łowicz, który odbywał się w Kompinie, a zespoły 2007/2008 i 2009 odwiedziły Fałków. Następnego dnia najmłodsi piłkarze z roczników 2010, 2011, 2012 wybrali się do Końskich, by wspólnie świętować w iście piłkarski sposób.
– Wszystkie rozegrane mecze miały przede wszystkim charakter mikołajkowy, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, a wyniki zeszły na drugi plan, jednak nie zabiło to piękna rywalizacji sportowej – mówi trener Akademii Piłkarskiej Champions Mariusz Wołek. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz