„Interaktywny Roku 2013” dla rawskich strażaków. Autorskie wyróżnienie przyznamy z okazji podsumowania pierwszego roku działalności serwisu eRawa.pl…

erawaMagazyn
fot. bryg. Marcin Szymański
komentarzy

Serwis eRawa.pl już niebawem będzie świętował swoje 1 urodziny! To doskonała okazja do tego, by podsumować ostatni rok naszej działalności w Rawie Mazowieckiej i powiecie rawskim. Postanowiliśmy jednak nie koncentrować się na streszczeniu minionych wydarzeń, czy analizowaniu naszej aktywności on-line. W związku z pierwszym rokiem funkcjonowania naszej inicjatywy chcielibyśmy skupić się na osobach oraz instytucjach, z którymi nam przyszło współpracować na co dzień, a nasi Internauci spotykają się każdego dnia na stronie www.erawa.pl.

fot. Skromna statuetka ma przypominać rawskim strażakom o naszym wyróżnieniu.

fot. Skromna statuetka ma przypominać rawskim strażakom o naszym wyróżnieniu.

Stąd wziął się pomysł stworzenia specjalnego, autorskiego wyróżnienia „Interaktywny Roku”, które wedle naszego pomysłu, corocznie miałoby być przyznawane osobom, organizacjom lub instytucjom wykazującym się największą interaktywnością i chęcią współpracy z nowymi, multimedialnymi środkami masowego komunikowania. Mamy świadomość, że lokalnie nadal jest sporo do zrobienia, szczególnie w kwestii wykorzystania nowych mediów. Internet, a w tym treści multimedialne oraz coraz bardziej popularne portale społecznościowe, nadal nie są wystarczająco doceniane. Warto jednak zauważać tych, którzy przejawiają realną chęć dobrej współpracy z mediami i chętnie uczestniczą w kreowanych przez nas przedsięwzięciach.

> Kliknij i zobacz materiały dotyczące pracy strażaków PSP Rawa Mazowiecka

W tym roku według opinii redakcji serwisu eRawa.pl, „Interaktywny Roku” przypada w udziale Strażakom z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej. Formacja ta, na co dzień zajmując się ratowaniem ludzkiego życia i mienia, świeci przykładem jeśli chodzi o pozytywny kontakt z mediami elektronicznymi. Sprawne udzielanie informacji on-line, bezproblemowy udział w nagraniach audiowizualnych oraz chęć uczestniczenia w kreowanych przez nas inicjatywach warta jest zauważenia. Nasi internauci również doceniają tę wyjątkową współpracę, wchodząc w setki internetowych interakcji pod konkretnymi publikacjami.
– Tych w minionym roku było wyjątkowo sporo, dotyczyły nie tylko bieżących wydarzeń, ale także akcji prewencyjnych oraz chociażby codziennego życia ratowników. W tym roku za pośrednictwem naszej kamery, Internauci ze strażakami m.in. smażyli wigilijnego karpia, odpalali bezpiecznie fajerwerki oraz uczestniczyli w kilku ogromnie istotnych akcjach ratunkowych. Wart docenienia jest także codzienny kontakt, zarówno z rzecznikiem prasowym jednostki, Panem bryg. Marcinem Szymańskim, jak i wszystkimi strażakami, których spotykamy podczas pracy w terenie – podsumowuje Monika Budzińska z serwisu eRawa.pl.

Wręczenie wyjątkowej statuetki symbolizującej wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek. Relacja do zobaczenia oczywiście w serwisie eRawa.pl. Niebawem także kilka publikacji dotyczących roku naszej działalności, sprawdzimy co czytaliście najczęściej, podejrzymy nasze statystyki, dowiecie się również o naszych planach na kolejne 365 dni.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz