Internetowa inicjatywa i realne wykonanie. Nagranie rawskiego tańca Harlem Shake można zaliczyć do udanych…

erawaMagazyn
komentarzy

Pogoda stała się efektem specjalnym. Mimo mrozu oraz padającego śniegu rawskie nagranie popularnego w Internecie tańca można zaliczyć do udanych. Na planie pojawiło się blisko stu młodych rawian. Premiera wyczekiwanego klipu już jutro!

O całej inicjatywie pisaliśmy kilkanaście dni temu (przeczytaj tutaj), kiedy młodzi ludzie za pomocą społecznościowego portalu Facebook zaczęli skrzykiwać się na rawską odsłonę, popularnego w sieci tańca. Łącznie, swoją chęć udziału w niebanalnym przedsięwzięciu zgłosiło ponad 300 osób. Powracająca zima popsuła jednak plany. Mimo aury na planie klipu pojawiło się blisko 100 osób – Nie myślałem nawet, że przyjdzie tyle osób. Pogoda była kiepska, ale udało się – komentuje Karol Jarosiński inicjator akcji. Nie odwołałem wydarzenia dlatego, gdyż wiem, że zawiódłbym ludzi. Pogoda w tym przypadku jest efektem specjalnym.

Sukces w przypadku internetowych inicjatyw nie jest jednak oczywisty. Od kliknięcia w sieci, do wyjścia z domu w mroźny dzień jest bowiem długa droga. Sukces napędza młodych do działania. W planach jest organizacja kolejnego nagrania, tym razem w wiosennej odsłonie.

Za zdjęcia dziękujemy Głosowi Rawy Mazowieckie i Okolicy. Za pierwsze kadry z planu Bartkowi Koperze…

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz