Już w najbliższą środę (18.11) spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim, znanym aktorem. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza

erawaMagazyn
komentarzy

Dyskusyjny Klub Książki w Rawie Mazowieckiej zaprasza na kolejne autorskie spotkanie. Do Miejskiej Biblioteki Publicznej zawita Zbigniew Buczkowski, znakomity aktor, który tym razem zaprezentuje się w nowej, pisarskiej roli. Spotkanie odbędzie się w bibliotecznej sali konferencyjnej w budynku przy ulicy Wyszyńskiego, o godzinie 17:00.

12413To będzie już dziewiąte spotkanie autorskie, na które tradycyjnie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki. Dzięki dużemu zaangażowaniu rawskich klubowiczów w mieście gościli już tacy pisarze jak Antoni Libera, Andrzej Stasiuk, Michał Ogórek, Jerzy Bralczyk czy Wojciech Jagielski. Tym razem gościem biblioteki będzie aktor, Zbigniew Buczkowski, który opowie o swojej mniej znanej pasji, a więc pisaniu.

Pretekstem do zorganizowania spotkania stał się bowiem tytuł „Pisz pan książkę!” zawierający liczne anegdoty, historie, a także ciekawostki dotyczące świata, w jakim na co dzień obraca się Zbigniew Buczkowski.
– Po tak wspaniałych osobach reprezentujących różne gatunki literackie i profesje nadszedł czas na piszącego aktora. Spotkanie promuje oczywiście książkę Pana Zbigniewa, którą będzie można zakupić podczas naszego spotkania – zaprasza Zbigniew Pacho  Koordynator DKK Rawa Mazowiecka.

Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp wolny.

*Autorskie spotkanie odbędzie się w ramach programu realizowanego we współpracy z Instytutem Książki. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz