Karnawałowy koncert w rawskim MDKu ogromnym… zaskoczeniem. Publiczność zachwyciła się „Sopranissimo”

erawaKultura
komentarzy

Kolejny karnawałowy koncert w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej za nami. Sobotnie (27.01) wydarzenie jednak na długo pozostanie w pamięci publiczności. 

To, że koncerty karnawałowe w rawskim MDKu stały się tradycją, wiadomo już od dawna, ale tego, że tegoroczny będzie tak wyśmienity, chyba nikt do końca się nie spodziewał. Gdy na scenie pojawiły się trzy piękne kobiety, z pewnością nie jeden pan z publiczności pomyślał, iż jeśli występ nie będzie trafiał w jego gusta muzyczne, to i tak nie będzie żałował czasu spędzonego w domu kultury. Stało się jednak inaczej. Sopranistki z niebywałą dojrzałością sceniczną, pewnymi głosami zawładnęły uwagą, ale chyba i sercami rawian. 

W trakcie blisko dwugodzinnego koncertu, poprowadzonego przez Marcina Sitka, usłyszeć można było między innymi wiele arii, a także „Moon River” ze „Śniadania u Tiffany’ego”, „Ja się boję sama spać” oraz „Sex apeal”. Tego wieczoru każdy znalazł coś dla siebie. 

Dla rawian zaśpiewały Joanna Horodko, Agnieszka Adamczak-Hutek, Agnieszka Sokolnicka, na fortepianie towarzyszył im Paweł Mazur.

Fotogalerię z koncertu zespołu „Sopranissiomo” możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz