Kierowcy nie udało się uratować. Śmiertelny wypadek na drodze z Pukinina do Regnowa (powiat rawski)

erawaCielądz, Powiat
fot. Zdjęcie nadesłane przez Internautę
komentarzy

Kierowca fiata punto nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z volkswagenem transporterem. Mimo szybko udzielonej pomocy oraz przetransportowaniu do szpitala, 66-letni mężczyzna zmarł.

Rawscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (23.04) na drodze powiatowej w miejscowości Komorów.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący fiatem, 66 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Regnów nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i wjechał wprost pod volkswagena transportera, którym kierował 41-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej. Kierujący vw był trzeźwy.
– Kierujący fiatem nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa” i doprowadził do zderzenia z volkswagenem transporterem. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący punto po przewiezieniu do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim zmarł – relacjonuje sierż. sztab. Agata Krawczyk z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Na miejscu oprócz policji i Zespołu Ratownictwa Medycznego pracowali strażacy z JRG Rawa Mazowiecka oraz OSP KSRG Cielądz. To właśnie strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego, który w wyniku zderzenia został zakleszczony w pojeździe. 
– Gdy dojechaliśmy na miejsce i zabezpieczyliśmy teren zdarzenia przystąpiliśmy do wykonania dostępu do kierowcy fiata punto, było on przytomny i kontaktowy. Na polecenie kierownika ZRM wydobyliśmy go z pojazdu i przekazaliśmy pod opiekę ratowników medycznych – informuje kpt. Konrad Krupa, oficer prasowy PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz