Kolejny sportowy weekend w Rawie Mazowieckiej. Tym razem czekają nas rozgrywki tenisa stołowego

erawaSport
fot. Zbigniew Urbański
komentarzy

Wszystkich miłośników sportu, a w szczególności tenisa stołowego zapraszamy w najbliższą sobotę 30 września do hali OSiR Tatar, gdzie o godz. 16.00 rozpocznie się mecz I ligi kobiet i mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn. 

Sobotnie popołudnie zdecydowanie należeć będzie do tenisa stołowego. Grające na bezpośrednim zapleczu najsilniejszej ligi w Europie zawodniczki rawskiej Dwójki na początek I-ligowego sezonu grają ze zmiennym szczęściem. W swoim pierwszym meczu ze zwycięzcą ubiegłorocznych rozgrywek I ligi, Karpatami Krosno, poniosły dosyć dotkliwą porażkę w stosunku 2:8. Kolejny występ był jednak dużo lepszy. W meczu ze spadkowiczem z ekstraklasy, drużyną MKS Jedynka Łódź, rawianki wywalczyły zwycięstwo w stosunku 8:2 i zajmują obecnie wysokie 4 miejsce w ligowej tabeli.
Tym razem drużyna kobiet podejmie na własnym terenie zespól MKS ROKITA Brzeg Dolny. Mamy nadzieję, że zwycięstwo w sobotnim pojedynku pozwoli na utrzymanie tej lokaty.

W tym samym czasie, na sąsiedni stole rozegrany zostanie także mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn. Przeciwnikiem naszej męskiej drużyny będzie drużyna LKS Stomil Bełchatów.|

Do kibicowania przyda się każda para rąk, dlatego serdecznie zapraszamy na sobotnie wydarzenie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz