Kolejny toporowy dzień RPG za nami. Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki zaprosiło już po raz ósmy…

erawaMagazyn
komentarzy

Sobota z grami to propozycja stowarzyszenia „Topory”, które już po raz ósmy zaprosiły miłośników RPG do Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. W programie wydarzenia znalazły się cztery sesje, a mógł wziąć w nich udział każdy, kto miał ochotę choć na chwilę przenieść się w inny świat. 

Gry fabularne w Rawie Mazowieckiej zawsze znajdują swoich miłośników. Po raz kolejny udowodniło to wydarzenie przygotowane w minioną sobotę (15.10) przez „Topory”. Członkowie stowarzyszenia zachowali się jak prawdziwi gospodarze i pierwszeństwo wyboru sesji pozostawili gościom. 

– Ten dzień organizujemy właśnie dla osób spoza stowarzyszenia, żeby mogły spróbować czegoś nowego. Zwłaszcza, że my, jako „Topory”, mamy sesję RPG na co dzień, to właśnie dajemy pierwszeństwo osobom, które nigdy nie grały, bądź grały bardzo dawno – mówi Katarzyna Kabira Jabłońska z „Toporów”.

W programie sobotniego grania znalazły się cztery, zupełnie odmienne sesje: Warhammer, storytelling, Earthdawn, a także 7th Sea 2nd edition. Każda z nich została poprowadzona przez doskonale przygotowanego Mistrza Gry, a zabawa trwała całe popołudnie. 

Więcej zdjęć z Dnia RPG do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz