KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na noworoczny koncert Muzyki Wiedeńskiej!!! Specjalnie dla Was mamy dwa podwójne zaproszenia.

erawaKultura
komentarzy

Już w najbliższą sobotę 19 stycznia w Miejskim Domu Kultury odbędzie się noworoczny koncert zatytułowany „Przeboje Muzyki Wiedeńskiej”. Przed rawską publicznością wystąpią artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Koncert, który odbędzie się w najbliższą sobotę odbędzie się z udziałem solistów i pary baletowej z poznańskiego Teatru Muzycznego. Artyści w trakcie występu wykonają arie, duety i znane szlagiery takich kompozytorów jak: Strauss, Lehar, Kalman, Zeller, Stolz i innych twórców.

Bilety na wydarzenie, które w Rawie może się tak prędko nie powtórzyć, nabyć można w kasie MDK’u w cenie 20 zł. Ale u nas ktoś otrzyma je za darmo. Wystarczy wysłać mail na nasz konkursowy adres: [email protected], w którym napiszecie, z czym kojarzy Wam się balet. Nasza redakcja w piątkowy wieczór wybierze dwa najciekawsze skojarzenia, których autorzy zostaną nagrodzeni podwójnymi zaproszeniami. Życzymy powodzenia.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz