Luigi Pagano zaczarował rawską publiczność. Muzyk mieszkający w niedalekiej Słupi dał aż dwa koncerty

erawaKultura
komentarzy

Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej mogli odebrać darmowe bilety na dwa koncerty włoskiego muzyka. Wydarzenie finansowane było ze środków Budżetu Obywatelskiego. 

Gdy w kasie Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej pojawiły się darmowe bilety, rozeszły się jak świeże bułeczki. Wtedy też w ratuszu zapadła decyzja o konieczności zorganizowania drugiego wydarzenia. Chyba nikt nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania włoską muzyką, którą wykonuje Luigi Pagano. 

To właśnie on swoją radością, energią i otwartością oczarował rawian. Nic dziwnego, podczas swojej drogi muzycznej grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość.

Luigi Pagano pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko, czego oczekiwalibyście po Włochu. Artysta zdradza, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość – do poznanej 20 lat temu żony Agnieszki i muzyki. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie „Jaka to melodia”.

W Rawie Mazowieckiej śpiewał również po polsku, czym podbił serca publiczności. Wydarzenie, które odbyło się w MDKu (8.12) sfinansowano ze środków Budżetu Obywatelskiego. Szkoda jedynie, że rawianie nierozsądnie pobierali bezpłatne zaproszenia. Podczas koncertów część miejsc świeciła pustkami. 
Więcej zdjęć z koncertu znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz