Mariusz Pudzianowski wysłuchał 56 skrzypków, którzy zagrali w Białej Rawskiej. Świąteczno-noworoczny koncert przyciągnął słuchaczy do bialskiego MGOK’u.

erawaKultura
komentarzy

Znany strongman pojawił się na niecodziennym koncercie w MGOK’u w Białej Rawskiej. Spotkanie uczniów ze szkół muzycznych województwa łódzkiego, które odbywało się w formie warsztatów, zakończyło się występem 56 młodych skrzypków.

Warsztaty muzyczne gry na skrzypcach i wiolonczeli rozpoczęły się w sobotnie (5.01) przedpołudnie. Dopiero po próbie i integracji uczestników spotkania, widownia bialskiego Ośrodka Kultury zapełniła się widzami, którzy licznie chcieli wysłuchać koncertu młodych muzyków.

Rodzice wraz z dziećmi, kierowani przez Annę Bralewską, Jolantę Kamińską Krawczewską oraz Andrzeja Klembę, wykonali typowo świąteczno-noworoczne utwory. W repertuarze pojawiły się między innymi: Jingle bells, Wśród nocnej ciszy, Gdy się Chrystus rodzi, Z narodzenia Pana, Cieszmy się, Oberek, Reel, Bóg się rodzi i Gore Gwiazdka.

Po koncercie, dzieci miały okazję porozmawiać z Mariuszem Pudzianowskim, który rozdawał gadżety, autografy i pozował do zdjęć.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz