Mazovia przegrywa ostatni mecz. Drużynę pokonuje Mechanik z Radomska…

erawaSport
komentarzy

Podczas ostatniego spotkania, które rawska drużyna rozegrała 23 czerwca w Radomsku z miejscowym Mechanikiem, RKS Mazovia poniosła porażkę. Mazovia wyszła na spotkanie w dość eksperymentalnym ustawieniu. Trener Robert Wilk, który również zagrał kilka minut w meczu z Mechanikiem, dał szansę na grę juniorom z rocznika ’96 oraz piłkarzom, którzy nie mieli wiele szans na grę podczas obecnego sezonu. 

Podczas meczu, w drużynie Mazovii zabrakło podstawowych zawodników tj. Mateusza Deki (ławka rezerwowych), Przemysława Kopczyńskiego, Łukasza Choderskiego, Przemysława Bednarczyka, Patryka Pyzia, Tomasza Różyckiego (ławka rezerwowych), Tomasza Stasiewicza, Rafała Bednarka, Christiana Uzoma Luke’a (ławka rezerwowych), Piotra Młynarczyka, Roberta Cukierta i Sylwestra Kowalczyka. W tym meczu zdecydowanym faworytem była więc drużyna Mechanika, która w sezonie zajęła trzecie miejsce jako beniaminek.

Pierwsza część przebiegła dosyć spokojnie. Choć Mechanik był bliski strzelenia bramki, ale Brazylijczyk Jardel Cruz nie znalazł drogi do bramki strzeżonej przez Rafała Sadowskiego. Do przerwy 0:0. Kibice zgromadzeni na stadionie na pierwsze trafienie czekali do 63 minuty. Wprowadzony w drugiej części Marek Michalski wykorzystał prostopadłe podanie jednego ze swoich kolegów i płaskim strzałem wyprowadza Mechanik na prowadzenie. Dziesięć minut później jest już 2:0. Po błędzie naszej defensywy w kryciu, tuż przed Rafałem Sadowskim znajduje się Marcin Antczak, który atomowym uderzeniem pod poprzeczkę ustala wynik spotkania. Potem sytuację do strzelenia bramki kontaktowej miała dwukrotnie Mazovia. Najpierw Kamil Stawiński wykorzystał nieporozumienie w obronie, wyszedł sam na sam z bramkarzem, lecz jego uderzenie trafiło wprost w ręce Rafała Dawida. Kilka minut później, kapitalne uderzenie z dystansu naszego trenera Roberta Wilka z największym trudem broni golkiper z Radomska. Sędzia kończy spotkanie. Mechanik Radomsko – Mazovia Rawa Mazowiecka 2:0 (0:0).

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Relacja: rksmazovia.pl, skróty erawa.pl

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz