Muzyczne wydarzenia w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Przed nami Jesień Jazzowa i koncerty świąteczne…

erawaKultura
monikakuszynska.pl
komentarzy

Listopad i grudzień w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej to od kilku lat przygotowania do dwóch ważniejszych muzycznych wydarzeń, na które rawianie czekają przez cały rok. Pod koniec miesiąca (28.11) Rawska Jesień Jazzowa i koncert zespołu New Bone, a tuż przed samymi świętami (19 i 20.12), gwiazdkowy prezent, którym w tym roku będzie koncert Moniki Kuszyńskiej. 

Niebawem na rawskiej scenie będzie można posłuchać dwóch niecodziennych koncertów. Muzyczną ucztę rozpocznie jazz, a więc już siódma odsłona tego cyklicznego wydarzenia, podczas którego wystąpi New Bone (więcej o zespole pisaliśmy tutaj). Wyjątkowo serdecznie na koncert zapraszamy nieprzekonanych do tego gatunku muzycznego. Będzie to z pewnością doskonała okazja do poznania czegoś nowego.

Drugim muzycznym wydarzeniem, które nieodzownie łączy się z Bożym Narodzeniem w Rawie Mazowieckiej, to świąteczne koncerty. Z okazji świąt na scenie w Miejskim Domu Kultury śpiewali już między innymi Ewa Bem, Hanna Banaszak, Grzegorz Turnau czy Mietek Szcześniak. Tym razem dla rawian zaśpiewa Monika Kuszyńska.

Sprzedaż biletów na Rawską Jesień Jazzową już ruszyła, natomiast bilety na gwiazdkowe granie będą dostępne od 7 grudnia. Bilet na każdy z tych koncertów to zaledwie 10 zł. Więcej o zbliżających się muzycznych wydarzeniach w rozmowie z dyrektorem MDK’u w Rawie Mazowieckiej Grzegorzem Klimczakiem.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz