Najpiękniejsze mamy, dziewczęta i przedszkolaki. Trzeci dzień Rawskiej Majówki upłynął pod znakiem rodzinnego pikniku i wyjątkowo dobrej pogody…

erawaKultura
komentarzy

Wydawać by się mogło, iż pogoda na tegorocznej majówce idealnie dobrana została do poziomu atrakcji. Po piątkowym deszczu i wczorajszej sprzyjającej aurze, dziś w Rawie mieliśmy do czynienia z typowo majową aurą. Przy tak dobrej pogodzie, rodzinny piknik nie mógł się nie udać. 

A skoro mowa o rodzinnym pikniku, dziś (26.05) na dziedzińcu zamku nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Było interaktywne przedstawienie, kolejna odsłona topogrania, malowanie twarzy oraz przeróżne atrakcje rekreacyjne. Niedziela to także finał Miss Rawskiej Majówki, plebiscytu organizowanego przez Dziennik Łódzki. Najpiękniejszą rawianką okazała się Martyna Janicka, pozostałe miejsca przypadły kolejno Klaudii Melon oraz Weronice Marii Wolskiej. Tytuł miss publiczności również trafił do Martyny Janickiej, Internauci swoje wyróżnienie przyznali z kolei Samancie Bednarek.

Trzeci dzień rawskiej majówki, to nie tylko przyjemności dla oka, w tym roku zadbano także o podniebienia. Na dziedzińcu pojawił się wielki gar zupy, wypełniony wyjątkowo interesującą zupą meksykańską.

Poniżej fotografie  z trzeciego dnia Rawskiej Majówki 2013. Niebawem na naszej stronie także przeglądowy materiał video oraz relacja z motocyklowego show. Warto sprawdzać www.erawa.pl

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz