Nie chcieli budować zamków. Tylko cztery drużyny wzięły udział w plenerowym konkursie organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta…

erawaMagazyn
komentarzy

Zaledwie cztery budowle z piasku powstały w ramach konkursu organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta. W upalny, letni dzień zainteresowanie konkursem zawiodło organizatorów. Mimo to, tradycyjne budowle z piasku jak zwykle robiły wrażenie. W tym roku uczestnicy postawili na klasykę…

Bo o ile w poprzednich latach nie brakowało piaskowych zwierząt, czy postaci, tak dzisiejszy (21.07) konkurs ewidentnie zdominowało tradycyjne podejście do tematu. Na plaży przy brodziku powstały cztery okazałe budowle. Mała ilość osób biorących udział w konkursie sprawiła, iż każdy z uczestników otrzymał cenną nagrodę. Wśród nich pojawił się wyjątkowy suwenir, fioletowa piłka, którą rozegrano mecz transmitowany przez TVN. Sportowe spotkanie odbyło się w ramach finału plebiscytu Milki.

Mimo dobrej zabawy, organizatorzy czują niedosyt. Ten jest oczywisty, szczególnie gdy frekwencję porówna się do lat poprzednich.
– Dziwi mnie to, iż pomimo takiej pogody nie każdy chce zgłosić się do naszego konkursu. Myślę, że jest to coś fajnego, pobudować z mamą i tatą wspólnie zamek. Trudno. Nie chcemy, żeby było to na siłę. Jeżeli ktoś woli smażyć się na słońcu, niech smaży się na słońcu. Mamy i tak parę osób, które chcą zrobić coś więcej – podsumowuje Anna Czyż, przewodnicząca rawskiej młodzieżówki.

Budowanie zamków z piasku to wyjątkowo przyjemny, rodzinny sposób spędzania wolnego czasu. My polecamy, niezależnie od konkursów organizowanych przez rawską młodzieżówkę.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz