Niesamowita impreza rockowa u „sąsiadów” już w sobotę (8.05). Zajrzyjcie na skierniewicki Rock May Festiwal, który w tym roku wyłącznie on-line

erawaKultura
komentarzy
Przed nami kolejna odsłona festiwalu, który na stałe wpisał się w kalendarz ogólnopolskich imprez rockowych. Mowa oczywiście Rock May Festiwalu. Wydarzenie, które w tym roku świętuje 20 urodziny będzie można śledzić na żywo.

Drugi rok z rzędu spotkamy się bowiem w sieci, by tradycyjnie wysłuchać rockowych, mocnych brzmień, utalentowanych artystów z całej Polski. Z powodu pandemii koronawirusa, nie spotkamy się na świeżym powietrzu przed Centrum Kultury i Sztuki. Na fanów tego gatunku muzyki czeka jednak wirtualna scena, a relacja z rozgrzanego do czerwoności Kinoteatru Polonez przeprowadzi CKiS, prowadząc transmisję [LIVE] na platformie youtube.
–Niesamowita impreza, bardzo ważna na rockowej scenie. Kilkaset zespołów do tej pory brało udział, kilkadziesiąt tysięcy obserwowało w samym sercu Skierniewic. Nic się nie zmieniło. Cały czas gramy i śpiewamy w Skierniewicach, drugi kolejny rok on-line. W ten sposób będzie można uczestniczyć w tym festiwalu – zachęca do wirtualnego udziału poprzez transmisję on-line, Marek Wiernik, zastępca dyrektora redaktora naczelnego Trójki Polskiego Radia.

I tak od godz. 13:00 będziemy mogli obejrzeć występy pięciu finałowych, zespołów, które powalczą o zwycięstwo w jubileuszowej 20. edycji festiwalu. Na scenie obejrzymy ekipy: Klangor z Warszawy, Underdog z Torunia, Methopia z Wrocławia, Lect3r z Krakowa i Crack z Ełku. Wyniki poznamy około godz. 20:15!

Bądźcie z nami! TRANSMISJA [TUTAJ].
Źródło: skierniewice.eu

Serwis eRawa.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz