Nowe miejsca pracy dla rawian. Firma Quick Mix planuje budowę nowej hali i rozszerzenie swojej działalności…

erawaMiasto
komentarzy

Kolejne 10 osób znajdzie pracę w firmie Quick Mix, która zajmuje się produkcją materiałów budowlanych. Rawski zakład dotychczas zatrudniał 40 osób. W planach na najbliższy czas jest jednak gruntowna rozbudowa firmy, która będzie wiązała się z nowym zapotrzebowaniem na pracowników.

fot. W przyszłym roku w tej firmie zatrudnienie znajdzie kolejne 10 osób.

Do tej pory, funkcjonująca przy ulicy Opoczyńskiej, firma Quick Mix zatrudniała 40 osób, które obsługiwały urządzenia do produkcji zaprawy i klejów suchych. Teraz zakład planuje rozwinąć swoją działalność, do tego potrzebna jest jednak nowa hala. O planach rozbudowy inwestor rozmawiał już z przedstawicielami lokalnego ratusza.
– Ta inwestycja jest już przesądzona. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy związane głównie z warunkami przyłączy. Urząd Miasta daje zielone światło każdemu inwestorowi, który daje pracę na terenie miasta – mówi burmistrz Rawy Mazowieckiej, Eugeniusz Góraj.

Pobudowanie nowej hali produkcyjnej planowane jest na pierwszą połowę 2014 roku. Wtedy to, firma będzie poszukiwać kolejnych pracowników.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz