Odrobinę słonecznej Italii zawitało do rawskiego MDK’u. Rawianie wspólnie zaśpiewali włoskie hity…

erawaKultura
komentarzy

Zachwycona, rozśpiewana publiczność i odrobina słońca w te deszczowe dni. To efekt koncertu muzyki włoskiej „TORNERA L’AMORE”, który w minioną niedzielę (17.07) odbył się w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. 

Rawska publiczność doceniła wybór organizatorów i swoim przybyciem okazała sympatię doskonale znanym już wykonawcom, czyli Annie i Romualdowi Spychalskim, którym towarzyszył Mariusz Adam Ruta. Tym razem artyści zawitali do Rawy Mazowieckiej przy okazji wakacyjnej odsłony muzycznego koncertu muzyki włoskiej „TORNERA L’AMORE”.
– Zapraszamy Państwa na wycieczkę do słonecznej Italii (…) W programie koncertu będą utwory z repertuaru Andrea Bocelliego, troszeczkę musicalu, piosenki neapolitańskie, utwory evergreeny, które przez lata nie tracą niczego ze swojej wartości, są chętnie słuchane, a mam nadzieję, że dziś będą równie chętnie śpiewane – zapowiadał wieczór Romuald Spychalski.

I sądząc po reakcji publiczności, śmiało można stwierdzić, że miał absolutną rację. Wspólna lekcja śpiewu, a także późniejsze odśpiewanie włoskich utworów sprawiło, iż do Rawy zawitało sole prosto z Italii. Nic dziwnego, wszak w repertuarze pojawiły się takie utwory jak: Azzurro, Lasciatemi cantare, Felicita, Volare, Mamma Maria, czy Funiculì, Funiculà i wreszcie O sole mio.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć z koncertu do zobaczenia na naszym kanale facebookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz