Para poszukiwana listami gończymi w rękach rawskiej policji. Już czeka na nich zakład karny

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Maz.
komentarzy

Kryminalni z rawskiej komendy zatrzymali mieszkańców naszego powiatu w Ełku. Oboje, chcąc uniknąć ciążącej na nich kary pozbawienia wolności, ukrywali się przed organami ścigania wiele kilometrów od miejsca zamieszkania. 

Rawscy kryminalni nie ustają w działaniach związanych z ustalaniem miejsc pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych, które próbują zwieść organy ścigania, by uniknąć ciążącej na nich kary pozbawienia wolności. Tym razem funkcjonariusze pracowali nad sprawą poszukiwanego 32-latka oraz jego 34-letniej partnerki, również poszukiwanej za popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą, gromadzili i analizowali wszelkie informacje, dzięki czemu wpadli na trop poszukiwanego mężczyzny i kobiety.
— Policyjni poszukiwacze weryfikowali  informacje, które doprowadziły ich do województwa warmińsko-mazurskiego. Tam w nocy z 16 na 17 listopada 2023 roku w jednym z gospodarstw rolnych odnaleźli ukrywającą się parę z powiatu rawskiego – mówi asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy z KPP w Rawie Mazowieckiej.  

Oboje najbliższe miesiące spędzą w zakładach karnych. Kobieta ma do odbycia karę blisko 2 miesięcy za kradzieże, natomiast jej partner za niestosowanie się do zakazów sądowych oraz fałszerstwa dokumentów w więziennej izolacji spędzi ponad 200 dni.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz