Pierwszy film z prowokacji Milki w Rawie Mazowieckiej już dostępny. Aktor wcielający się w rolę wstydliwego amanta, prosił o pomoc mieszkańców Rawy…

erawaMiasto
komentarzy

Nieśmiały adorator w wielkiej obawie, pojawił się dzisiaj w Mazowieckiej Rawie… Takim poetyckim stwierdzeniem fioletowy reporter Milki rozpoczął swoją wizytę w Rawie Mazowieckiej. Dziś online pojawił się pierwszy filmik z rawskiej prowokacji. Jak się okazało, organizator akcji przeprowadził w Rawie dwie prowokacje. O jednej pisaliśmy już na naszych łamach (czytaj tutaj), druga dotyczyła pewnej kawiarnianej sytuacji…

fot. Mieszkańcy Rawy bardzo chętnie służyli pomocą.

Mieszkańcy Rawy proszeni byli o pomoc przez nieśmiałego adoratora, który umówił się z dziewczyną w kawiarni. Aktor wcielający się w rolę amanta prosił napotkanych przechodniów o to, by ci w jego imieniu przekazali dziewczynie bukiet kwiatów, bądź odczytali romantyczny wiersz. Bez dwóch zdań rawianie sprostali zadaniu, co można zobaczyć w pierwszym oficjalnym filmie z Rawy. Kolejny, z prowokacji rozegranej przed Urzędem Stanu Cywilnego, w sieci pojawi się niebawem.

Rawa Mazowiecka wraz z Bytomiem i Ostrowem Wielkopolskim, zakwalifikowała się do finału akcji „Milka. Moje Miasto się przytula” i walczy o tytuł Najmilszego miasta w Polsce. Głównym celem inicjatywy Milki jest inspirowanie Polaków do tego, by byli dla siebie na co dzień bardziej przyjaźni, otwarci i życzliwi.

Wielki finał akcji odbędzie się 30 czerwca br. w trzech miastach-finalistach. Uczestnicy biorący udział w imprezach na żywo, będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy miast zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz