Podwójne zaproszenie na koncert Jerzego Połomskiego trafiają w ręce naszych Internautów. Na eRawa.pl wyniki konkursu…

erawaKultura
fot. kupbilecik.pl
komentarzy

Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was rozwiązanie konkursu, w którym nagrodą były dwa podwójne zaproszenia na koncert Jerzego Połomskiego. Niecodzienna gwiazda na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej wystąpi w najbliższą niedzielę (26.04). Po burzliwej, redakcyjnej naradzie, wybraliśmy dwie najciekawsze odpowiedzi. 

Aby wygrać jedno z podwójnych zaproszeń wystarczyło rozwinąć tekst utworu „Bo z dziewczynami” Jerzego Połomskiego. Jak zawsze wykazaliście się ogromną kreatywnością. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy dwie, które najbardziej przypadły nam do gustu. Oto zwycięskie pomysły naszych Internautów:

A wszystko to pewne tak prawie, jak (…) muszle nad wodą, w górach wiatr,
jak spacer we dwoje plażą nad morzem,
gdy pogody brak.
A wszystko to pewne tak właśnie jak ten zielony las,
one takie są, one kochają nas.

oraz

A wszystko to pewne tak prawie, jak … wygrany w loterii mały fiat
jak Twe kilogramy kochane i Twoich oczu blask
A wszystko to pewnie tak właśnie jak nocą słyszany świerszczy cyk
jak dobry timexa zegarek,
One marzeniem są mym.

Zwycięzcom gratulujemy! Dziękujemy jednocześnie za wszystkie zgłoszenia jakie do nas nadesłaliście. Łącznie wpłynęło na nasz adres aż kilkanaście maili. Przypominamy również, iż koncert w rawskim MDK-u odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł są jeszcze do kupienia na stronach: kupbilecik.plbiletyna.pl, TicketPro, Empik oraz w kasie Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz