Ponad kilogram amfetaminy w samochodzie mieszkańca powiatu rawskiego. Policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Amfetaminę zabezpieczyli kryminalni z rawskiej komendy podczas ostatnich działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Mężczyznę, który przewoził w aucie narkotyki został aresztowany.

Kryminalni z Rawy Mazowieckiej już po raz kolejny prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Długie godziny pracy i rozpoznanie w środowisku przestępczym ze strony policjantów dało rezultaty. W miniony wtorek (9.05) po godzinie 12:00 na drodze ekspresowej S-8 w Julianowie, funkcjonariusze z rawskiej komendy zatrzymali kierującego samochodem kia ceed.

W trakcie przeszukania auta operacyjni znaleźli, worek foliowy z białą substancją. Tester wykazał, że to amfetamina. Mieszkaniec powiatu rawskiego został zatrzymany i przewieziony do komendy. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad kilogram amfetaminy.
– Dzięki determinacji i wiedzy funkcjonariuszy udało się przechwycić znaczną ilość niebezpiecznej substancji, która mogłaby wpłynąć na życie i zdrowie wielu osób – mówi mł. asp. Agata Krawczyk z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu rawskiego areszt na okres 3 miesięcy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz