Poznaj podwodny świat z rawskim WOPRem. Poznajcie szczegóły rewelacyjnego projektu

erawaSport
komentarzy

„Poznaj podwodny świat. Zajęcia z nurkowania dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu rawskiego”. Zapraszamy do udziału razem z WOPR w Rawie Mazowieckiej. 

W projekcie udział może wziąć każdy mieszkaniec powiatu rawskiego w wieku od 8 do 18 lat, posiadający podstawowe umiejętności pływackie. Wszelkie informacje dotyczące projektu uzyskacie pod numerem telefonu: 667097545.

W ramach projektu realizowane będą zajęcia dla pięciu 8-osobowych grup. Każda z grup będzie uczestniczyła w 3 godzinach zajęć teoretycznych i 7 praktycznych odbywających się na pływalni Aquarium w Rawie Mazowieckiej. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się ze sprzętem służącym do nurkowania, podstawami nurkowania oraz będą mieli możliwość doskonalenia umiejętności w sposób praktyczny.

Terminy zajęć zostaną ustalone po zebraniu grup.
Zapisów można dokonywać wyłącznie drogą mailową – [email protected].
Wiadomość musi być zatytułowana: „Zapisy – poznaj podwodny świat”. W treści wiadomości należy zamieścić imię i nazwisko oraz datę urodzenia osoby zgłaszanej.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2023. Finansowany przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz