Praca dla każdego? Na wczorajszą giełdę pracy organizowaną w Rawie Mazowieckiej stawiły się zaledwie trzy osoby…

erawaMiasto
komentarzy

Wczorajsza giełda pracy organizowana była przez lokalny Klub Pracy funkcjonujący przy ulicy Kościuszki 5. Poszukiwano pracowników na stanowisko pakowacza, a więc do wykonywania zajęcia typowo fizycznego, polegającego na załadunku i rozładunku towaru. Jak się jednak okazało, chętnych do podjęcia nowej pracy można było policzyć na palcach jednej ręki.

Łącznie na giełdzie pojawiło się trzech zainteresowanych, którzy z miejsca przeszli przez wstępne procedury kwalifikacyjne. W tym przypadku potrzeba było pracowników zatrudnianych na stanowisko pakowaczy. Jak informuje jednak Alina Andrzejewska z agencji pracy tymczasowej, która prowadzi rekrutacje, niebawem poszukiwani będą pracownicy także na inne stanowiska. W tym osoby do foliowania, kompletowania zamówień, ale także do wyjątkowo poszukiwanej pracy biurowej.

Wytypowani kandydaci trafiają do firmy już jako pracownicy, którzy przejdą kilkudniowy okres próbny. W planach są już kolejne spotkania rekrutacyjne. O ich terminach będzie można dowiedzieć się w Klubie Pracy przy ulicy Kościuszki 5. My również postaramy się na bieżąco informować Was o planowanych spotkaniach…

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz