Projekcja filmu „Układ zamknięty” oraz spotkanie z pierwowzorem bohatera Grzegorzem Nicia. Przedstawiciele „Ruchu Kukiza” w Rawie prezentują niecodzienny pomysł na wyborczą kampanię…

erawaMagazyn
komentarzy

Darmowa projekcja filmu „Układ zamknięty” oraz spotkanie z pierwowzorem głównego bohatera Grzegorzem Nicia odbędzie się w poniedziałkowy wieczór (19.10 godzina 19:15) w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

To oryginalny element kampanii wyborczej kandydata startującego z list Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz’15. Film to opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Motywem wykorzystanym przez scenarzystów była historia biznesmenów zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz Urząd Skarbowy. Jednym z nich był Grzeogrz Nicia, dzisiejszy kandydat na Posła RP.
Pomysł oczywiście stąd, że pierwowzorem bohatera filmu „Układ zamknięty” jest właśnie nasz kandydat Grzegorz Nicia. Najlepszym sposobem zaprezentowania jego osoby jest pokazanie prawdziwej historii. Na seansie gościł będzie Pan Grzegorz, ale liczymy również na obecność Pana Włodzimierza Olewnika  mówi Paweł Ołtarzewski ze sztabu wyborczego Grzegorza Nicia.

Projekcja filmu startuje o godzinie 19:15, a tuż po niej odbędzie się spotkanie z zaproszonymi gośćmi.

* Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Kukiz’15. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz