Przedszkolaki z „Tęczowej Jedyneczki” przekonują: Rawa Mazowiecka jest najmilszym miastem w Polsce!

erawaMiasto
komentarzy

Rawa Mazowiecka tonie w przytuleniach. Dziś (10.05) do akcji promującej plebiscyt na najmilsze miasto w Polsce (www.fioletowastrona.pl) włączyło się Przedszkole Miejskie Nr 1. Maluchy z „Tęczowej Jedyneczki” nie tylko uczestniczyły w wielkim, wspólnym przytulaniu, ale także odśpiewały okolicznościową piosenkę.
– Rozwijamy tożsamość dzieci. Rawa to ich miasto, ich miejsce, ich dom – mówiła o akcji, przedszkolanka Beata Wilczyńska.

fot. Akcja zakończyła się wspólną, pamiątkową fotografią.

To kolejna spontaniczna akcja zorganizowana w ramach promocji ogólnopolskiego plebiscytu na najmilsze miasto. Oprócz Młodzieżowej Rady Miasta, lokalnych Internautów, dziś w promowanie Rawy włączyły się także przedszkolaki. Okolicznościowa piosenka, fioletowe stroje i wspólne przytulanie to atrybuty kolejnej akcji. Jak mówi przedszkolanka Beata Wilczyńska, taka akcja to element wychowania patriotycznego. W końcu wszystkim zależy na rozgłosie Rawy Mazowieckiej.

Spontanicznych akcji nie koniec. W niedzielę zaplanowana jest kolejna plenerowa impreza, tym razem nad zalewem Tatar. W jej organizację aktywny wkład ma także serwis eRawa.pl. Specjalną atrakcję szykujemy wspólnie z Głosem Rawy Mazowieckiej i Okolicy. Szczegóły niebawem…

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz