Przejażdżka porsche zakończyła się na barierach drogi S8. Do zdarzenia doszło w Babsku

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

50-letni kierujący luksusowym autem nie opanował swojej maszyny. Został przewieziony do szpitala na badania. 

Kolizja miała miejsce wczoraj (5.10) przed godziną 20:00. To właśnie wtedy policjanci otrzymali informację wygenerowaną automatycznie z pojazdu porsche o zdarzeniu drogowym w Babsku na drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 50-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego nie zachował należytej ostrożności, co spowodowało utratę panowania nad luksusowym autem i wjechanie w bariery.

Mężczyzna kupił samochód zaledwie kilka miesięcy temu. Kierujący był trzeźwy, podróżował sam. Z uwagi na obrażenia został przewieziony na konsultację do szpitala. Po badaniach został zwolniony. Rozbity pojazd zablokował ruch w kierunku Warszawy na kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy.
— Droga to nie miejsce dla brawury i nadmiernej prędkości. Do tego służą tory wyścigowe.  Apelujemy o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu, zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne nie sprzyjają kierowcom. Lepiej dojechać chwilę później, ale bezpieczniej – mówi asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy z KPP w Rawie Mazowieckiej. 
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz