Przeprowadził się 300 kilometrów, żeby uniknąć kary. 39-latek był poszukiwany 4 listami gończymi

erawaMiasto
komentarzy

Poszukiwany był za kradzieże oraz uszkodzenie mienia. Zatrzymany mężczyzna już trafił do zakładu karnego.

W miniony wtorek (5.03) około godziny 20:00 policjanci wydziału prewencji przeprowadzali interwencję przy jednym ze sklepów spożywczych na ul. Konstytucji w Rawie Mazowieckiej. W trakcie działań zauważyli mężczyznę, który wychodząc ze sklepu w widoczny sposób się zawahał i zaczął podejrzanie zachowywać. 
— Był ewidentnie zdenerwowany i chciał wracać do sklepu. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy – mówi asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Po zakończonej interwencji mundurowi weszli do sklepu, gdzie mężczyzna starał się wejść za półki sklepowe, aby być jak najmniej widocznym. W tym momencie policjanci mieli już pewność, że mężczyzna ma coś na sumieniu. Okazało się, że jest poszukiwany 4 listami gończymi za popełnione przestępstwa w województwie małopolskim. Był notowany za kradzieże oraz uszkodzenia mienia. Zatrzymany miał nadzieję, że jeżeli zmieni miejsce zamieszkania o ponad 300 kilometrów uda mu się uniknąć kary. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz