„Przytulanie” opuściło Internet. Młodzi rawianie zorganizowali happening zachęcający do głosowania w plebiscycie na najmilsze miasto…

erawaMiasto
komentarzy

Poprzez te konkursy możemy się przekonać na ile jesteśmy zintegrowani – tak o wczorajszym (07.05) happeningu „Rawa Mazowiecka się przytula”, mówi Anna Czyż przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta. Młodzi ludzie skrzyknęli się w sieci po to, by wspólnie promować Rawę w plebiscycie na najmilsze miasto w Polsce (patrz video).

Fot. Fioletowe balony stały się atrybutem wczorajszego happeningu.

Rawscy Internauci faktycznie zaskakują, w kilka dni potrafili zorganizować się na tyle, by wyprowadzić Rawę Mazowiecką na pewną pozycję lidera w plebiscycie organizowanym przez producenta słodyczy. Gra jest warta świeczki. Trzy najlepsze miasta zostaną wyróżnione plenerową imprezą organizowaną przez inicjatora kampanii. Zwycięzca otrzyma z kolei tytuł najmilszego miasta kraju oraz pieniądze na ogólnopolską kampanię promocyjną.

Choć akcja prowadzona jest głównie w Internecie, w Rawie bardzo szybko zaczęła wychodzić poza sieć. Happening wspierany przez Młodzieżową Radę Miasta nie należał do wyjątkowo licznych, jednak energii na kolejne przedsięwzięcia nie brakuje.
– Dzisiaj było trochę chaosu przez porę, sporo ludzi jest teraz w pracy. Wydaje mi się, że w niedzielę nad zalewem akcja przyciągnie wielu ludzi – podkreśla inicjator wydarzenia Krzysztof Haraśny.

Młodzi ludzie chcą jeszcze raz spotkać się w najbliższy weekend (12.05) nad zalewem Tatar. Całość internetowego głosowania ma potrwać do 18 maja. Do wielkiego finału awansują wtedy 3 miasta, które uzbierały największą liczbę wirtualnych przytuleń. Głosować można cały czas na stronie www.fioletowastrona.pl

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz