Rawianin miał przy sobie narkotyki. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

erawaMiasto
komentarzy

Rawscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W aucie oraz miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli wagi elektroniczne, młynki, torebki foliowe do przechowywania narkotyków oraz blisko 200 gramów marihuany oraz mefedronu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kierowcę citroena policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w miniony piątek (26.01) o godzinie 17:45 na ulicy Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna przewozi narkotyki.
– 22-latek od początku kontroli był bardzo zdenerwowany. Już po chwili, kiedy policjanci znaleźli w aucie ukryte substancje zabronione, okazało się jaki był powód jego zachowania – mówi asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy KPP w Rawie Mazowieckiej.

W samochodzie i w domu kryminalni ujawnili blisko 200 gramów marihuany i mefedronu. Mężczyzna posiadał również elektroniczne wagi, młynki oraz torebki foliowe służące do przechowywania i porcjowania narkotyków przed sprzedażą.

Decyzją sądu, na wniosek prokuratora, rawianin najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz