Rawscy tenisiści bez medalu. Podsumowujemy ostatnie rozgrywki rawskich sportowców

erawaSport
fot. MLUKS „Dwójka”
komentarzy

Liczne rozgrywki w tenisie stołowym już za nami. Wśród rywalizujących znaleźli się również reprezentanci naszego miasta. Niestety tym razem sportowcom nie udało się zająć miejsca na podium. 

W ubiegłą sobotę (26.01) w naszym mieście rozegrały się zawody III WTK Młodziczek/ów w tenisie stołowym. Rawę Mazowiecką reprezentowali: Julia Bartoszek, Wiktoria Kocik, Natan Błaszczyk, Patryk Gierach, Igor Gierach, Adam Kwapiś oraz Szymon Puchalski.
Tenisiści zajęli poszczególne lokaty: 
Julia Bartoszek – miejsca 9-12
Wiktoria Kocik – miejsca 13-16
Szymon Puchalski – miejsca 9-12
Natan Błaszczyk, Adam Kwapiś – miejsca 17-20
Patryk Gierach, Igor Gierach – miejsca 25-28

Dzień później, w Moszczenicy rozegrano III WTK Juniorek/ów. Rawski klub reprezentowało wówczas 3 tenisistów: Wiktor Mirkowski, Paweł Nowacki i Brajan Błaszczyk.
W tym turnieju zajęli oni odpowiednie lokaty:
Brajan Błaszczyk – miejsca 13-16
Paweł Nowacki – miejsca 17-20
Wiktor Mirkowski – miejsca 21-24

W tym samym czasie dwójka naszych tenisistów: Paulina Stachecka i Kuba Kwapiś reprezentowało nasz klub w III Grand Prix Polski Seniorek/ów. Zawody zostały rozegrane w Zielonej Górze. Finalnie reprezentantka klubu zajęła miejsca 29-32, która w swojej grupie zwyciężyła tylko raz i tym samym nie awansowała do najlepszej 16 turnieju. Drugi zawodnik uplasował się na miejscach 17-20, wygrywając w swojej grupie dwukrotnie. Niestety, tym razem też nie udało mu się awansować do najlepszej 16-stki meczu. 

Kolejne sportowe doniesienia już niebawem. 

Luiza Wieczorek

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2019 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci